Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Tutulması ( Full İzle )
#1
Filmin Yönetmenliğini Murat Şeker, Seneryo`sunu Murat Şeker ile Selami Genli yapmıştır. Baş Rollerinde Fahriye Evcen ile Tolgahan Sayışman`ın yer aldığı “Aşk Tutulması” filminde, Ayten Uncuoğlu, Ali Erkazan, Suzan Aksoy, Filiz Ahmet gibi usta oyuncularda eşlik etmiştir. Aşk Tutulması Sinema Filmini Full ve Online Olarak İzleyebilirsiniz.

Romantik Aşk Filmi Olan Aşk Tutulmasının Konusu Şöyledir ; Uğur ( Tolgahan Şayışman ) fanatik bir Fenerbahçe taraftarıdır. İlaç mümesslili olan Uğur günlük hayatında sakin bir kişiliği vardır ama söz konusu Futbol ve Fenerbahçe olunca Uğur`u tanımak neredeyse imkansızlaşır. 25 ile 30 yaşlarına gelmiş her türk genci gibi Uğur`da annesinin “Artık Evlen” baskılarına maruz kalmaktadır. Aynı baskıyı Pınar`ın ( Fahriye Evcen ) anneside kızına “Artık Evlenme Yaşın Geldi” demektedir. Her iki genç insan bu baskılardan bunalmıştır. Birgün Uğur ile Pınar`ın hayatları bir trafik kazası sounucu kesişir ve hayatları birden bire değişir…

İyi Seyirler…

[vimeo]5286249[/vimeo]

Aşk Tutulması ( Full İzle )
TheMirzA *
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Yasal Uyarı
TF platformu bir forum sitesidir. Kullanıcılar bu forum üzerinde TF yönetiminin onayı gerekmeksizin paylaşımda bulunabilirler. 5651 sayılı kanunun 8. maddesi gereğince paylaşımın sorumluluğu paylaşımı yapan kişiye aittir. Bu durumdan TF yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Forumda bulunan herhangi bir içerik sizi, markanızı ilgilendiriyorsa veya Türk Ceza Kanunu'nun 125. maddesinde belirtilen kurallara aykırıysa bu bağlantıyı kullanıp, isim/soyisim ve mail belirterek şikayette bulunabilirsiniz. Şikayetlerinize en geç 1 gün içerisinde geri dönüş yapılacak, eğer uygun görülürse bu içerik siteden kaldırılacaktır.